• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Yazıcı kiralama


YAZICI KİRALAMADA LİDER FİRMA


Ofis harcamalarının büyük kısmı fotokopi makinesi, toner ve A4 kâğıda gitmektedir. Kırtasiye masraflarının çoğu bu araç gereçler yüzünden artmaktadır. Yazıcı kiralama sayesinde birçok şirket giderlerini büyük ölçüde azaltmayı başarmaktadır. Teknik Fotokopi olarak, sizlere yazıcı kiralama hizmeti sunmaktayız. Üstelik gereksiz masrafa girmeden sadece makine kiralamayla birçok durumda çok daha avantajlı bir kazanç elde edebilirsiniz. Sadece kâğıt masrafını sizin ödediğiniz bu sistem şimdiden birçok firmanın, kurumsal isimlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Kâğıt harici makine, stoklu toner, yedek parça ve teknik servis hizmetini biz karşılamaktayız. Böyle bir durumda firma olarak makine satın almanıza gerek kalmaz. Yazıcı kiralama işi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Profesyonel bir firma olarak, yazıcı makinelerimiz son derece ileri teknolojiye sahip tasarımlardan oluşmaktadır. Yazıcı kiralama hizmeti için kullandığımız yazıcılardan dikkat çekenleri; Kyocera Mitaco Siyah Beyaz Mono Lazer yazıcılar ve renkli lazer yazıcılar, Olivetti Siyah Beyaz Mono Lazer Yazıcılar, Utax Siyah Beyaz Mono Lazer Yazıcılar ve renkli yazıcılar gibi oldukça ileri teknolojiyle tasarlanmış cihazlardır. Bu cihazların hepsi garanti kapsamındadır ve gerekli görüldüğü takdirde teknik servis hizmeti tarafımızca ücretsiz olarak verilmektedir. Yazıcı ürünlerimizin hepsi de developersiz olmaktadır. Bütün cihazlarımız lazer işlemeli ve dökme toner tozuyla işlem görmektedir. Lpt, network ve usb bağlantıları mevcuttur. Üstün Japon teknolojisiyle çalışan bütün ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Firmamızla anlaşma yaptığınızda, ilk 1 ay boyunca sizlerden herhangi bir ücret almıyoruz. 1 ay sonunda makinenin içinde bulunan sayacı kontrol ediyoruz ve almış olduğunuz çıktı adediyle birim fiyatı çarparak, çıkan rakamı tarafınıza fatura ediyoruz. Bunun haricinde sizlerden hiçbir zaman ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Yazıcı kiralama hizmeti oldukça pratik ve kullanışlı bir hizmettir. Birçok irili ufaklı firma vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalmaktadırlar. Almış olduğunuz hizmet sonucu çıkan sonuca baktığınızda sadece 1 toner fiyatına birçok hizmeti satın almış olduğunuzu görebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için resmi internet sayfamızda bulunan iletişim numaramızı arayabilir ya da e-posta yoluyla bizlere hızlı bir şekilde ulaşarak, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER