• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Ulus fotokopi makinası kiralama


BASKI MASRAFLARINIZI KONTROL ALTINA ALIN


Fotokopi makinası günümüzde özellikle iş dünyasında vazgeçilmez büro malzemeleri arasındadır. İşyerinde fotokopi makinanız varsa her daim avantaj sağlarsınız. Ancak fotokopi makinası satın aldığınız zaman her 2 bin adet kopya veya çıktıdan sonra tonerinizin bitmesi problemiyle karşılarsınız. Satın aldığınız fotokopi makinasının renkli olması durumunda toner masrafınız da katlanır. Bununla birlikte teknik servis ve yedek parça maliyeti de masraflara eklenir. Bu masraflara rağmen, fotokopi makinanız olmadığı için ekstra zaman kaybı yaşarsınız. Fotokopi makinası satın aldığınızsa ise, ekstra masraflar ile karşılaşırsınız. Eğer İstanbul Ulus'ta işletme sahibi iseniz, sizi hem ekstra masraflardan kurtarmanın, hem de vakit kaybı yaşamamanızın garantisini veriyoruz. Ulus fotokopi makinası kiralama işlemi ile işyerinize dilediğiniz fotokopi makinasını kuruyoruz. Kiralama ücretinin dışında hiçbir ekstra ücret ödemenize gerek kalmadan sarf malzeme masraflarının hepsini biz karşılıyoruz.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, Ulus'ta işletme sahibi olan yüzlerce işyerine fotokopi makinası ve yazıcı kiralama işlemi yapıyoruz. Müşterilerimizin referansları doğrultusunda her geçen gün daha fazla büyük ve küçük çaplı işletmeyi Ulus fotokopi makinası kiralama hizmetinin avantajları ile tanıştırıyoruz. İşletmenize fotokopi makinası ihtiyaç ise, sizi fotokopi makinası sahibi yapıyoruz. Fotokopi makinasına servet ödemenize gerek kalmadan hiç kullanılmamış sıfır ürünleri işyerinize kuruyoruz. Üstün Japon teknolojisi ile üretilen fotokopi makinalarını rahatlıkla kullanmanızı sağlıyoruz. Kiraladığınız fotokopi makinası ile istediğiniz dosya ve belgeleri dilediğiniz gibi çoğaltabilirsiniz. Ayrıca makinanın kullanımı hakkında bilgi sahibi olduğunuz için makinanızda kâğıtların boyutunu ayarlayabilirsiniz.


2008 yılında itibaren fotokopi makinası satışı, kiralaması ve teknik servisi ile ilgilenen firmamız, profesyonel olarak çalışmaktadır. İhtiyacınız olan fotokopi makinasını belirlemek konusunda ve ihtiyacınız olan makinanın kurulumunu sağlamada uzmanız. Ulus fotokopi makinası kiralama konusunda müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Fotokopi makinasını kiralama işlemini dilerseniz, aylık ya da yıllık olarak yapabilir. Dilerseniz işlerinizin yoğunluğuna göre günlük ve haftalık olarak da yapabilirsiniz. Firmamızı tercih eden müşterilerimizi her daim memnun ettik. Sizlerin de fotokopi makinası ihtiyaçlarını karşılamayı ve sizleri de memnun etmeyi istiyoruz. Arayın ve Meral Bilgisayar ve Büro Makinalarının avantajlarından sizde faydalanın.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER