• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Taksim fotokopi makinası kiralama


TAKSİM’E KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNASI HİZMETİ


Meral Bilgisayar ve Büro Malzemeleri olarak, Taksim fotokopi makinası kiralama hizmetinden yararlanmakla kazançlı çıkacağınızı garanti ediyoruz. Türkiye'de fotokopi makinası satış, kiralama ve teknik servis konusunda en tecrübeli firmalardan bir tanesi olarak, büro makinaları kiralamanın avantajlarından yararlanma fırsatlarını size sunuyoruz. Fotokopi makinası kiralama işlemi ile makinanın mülkiyeti firmamızda olup, tüm kullanım hakkı size ait olmaktadır. İşletmenizde fotokopi masraflarınızı hesaplamak genellikle mümkün olmaz. Ancak fotokopi makinası kiralama ile fotokopi masraflarına harcadığınız miktar her daim faturayla sabit olur. Fotokopi makinası kiralama hakkında müşterilerimizin aklına takılan tüm soruların cevabını veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kiralama işlemini yapması sağlıyoruz. Taksim fotokopi makinası kiralama ile müşterilerimizin kullandıkları makina için hiçbir ek masraf ödememesini sağlıyoruz.


Ofisinizde yer alan birçok eşya kişiye aittir ve bireyseldir. Ancak ofislerde büro makinaları ortak olarak kullanılır. Büro malzemeleri arasında özellikle fotokopi makinalarının kullanımı çok fazla kişiye aittir. Fotokopi makinalarının geçmişten günümüze gelişmesi ile birlikte kullanımı da kolaylaşmıştır. Ancak çok fazla kişi tarafından bilinçli ya da bilinçsiz olarak kullanılan fotokopi makinalarının da ömrü kısa olmaktadır. Ortak kullanılan fotokopi makinalarının bozulması, yanlış kullanım sonucu arızalanması sıklıkla söz konusu olabilmektedir. İş yerlerinde bulunan fotokopi makinalarının tamir masrafı, servis bedeli, bakım ve toner masrafı maliyetli olmaktadır ve iş yerinin her daim ekstra ödeme yapmasını sağlamaktadır. Fotokopi makinasına ekstra para ödemek, fotokopi maliyetlerini yükseltebilmektedir. Taksim fotokopi makinası kiralama ile uygun fiyatlarla, en orijinal fotokopi makinası kiralanabilmektedir. Firmamızdan fotokopi makinanızı kiraladığınız zaman her türlü bakım, yedek parça ve teknik servis firmamıza aittir. Ayrıca fotokopi makinası kiralama faturanızla büyük ölçüde vergi indiriminden de yararlanabilirsiniz.


Fotokopi makinasının arızalanması, bakımı, yedek servisi ve toner değişim masraflarını biz karşılıyoruz. Taksim fotokopi makinası kiralama hizmeti ile toner, drum, developer değişimleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Makinanın kullanımı esnasında oluşan arızalardan da müşterimiz sorumlu tutulmamaktadır ve makinanın yedek parça değişimi ve kiralama anlaşması sürecince servis işçiliği firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizde zaman kaybetmeden Taksim’e yaptığımız fotokopi makinası kiralama hizmetinden yararlanın.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER