• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Şişli fotokopi makinası kiralama


FOTOKOPİ MAKİNASIZ İŞYERİ KALMASIN


Fotokopi makinasının ülkemizde kullanımına başlanmasından itibaren, iş hayatında ve eğitim sektöründe büyük ölçüde kolaylıkların sağlanması da beraberinde gelmiştir. Fotokopi makinası ile ihtiyaç duyulan dosyaların kopyalanması, çoğaltılması kolaylaşmıştır. Matbaanın aksine daha hızlı ve ucuz maliyetle işlerin halledilmesi sağlanmıştır. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, fotokopi makinasının iş hayatındaki yerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden fotokopi makinası alanında yapılan yenilikleri yakından takip ediyoruz. Fotokopi makinası olmayan iş yerlerinin fotokopi makinası sahibi olabilmesi için ya da iş yerinde rahatlıkla fotokopi makinası kullanabilmesini sağlamak için çalışıyoruz. İstanbul'un her semtine olduğu gibi Şişli'de de büyük projelere imza atıyoruz. Şişli fotokopi makinası kiralama hizmeti ile sektörlerin vazgeçilmez büro makinası olan fotokopi makinasını rahatlıkla kullanmalarını sağlıyoruz.


İstanbul'da fotokopi makinası kiralama işlemine öncülük eden firmamız, iş, eğitim ve gündelik hayatta rahatlıkla fotokopi makinasına ulaşımın sağlanması için gayret etmektedir. Kurumsal firmalarla işbirliği yapan firmamız, özel ve küçük sektörlerin de fotokopi makinası ihtiyacını karşılamaktadır. Şişli fotokopi makinası kiralama hizmeti ile küçük çaplı işletmelerin yıllık baskı maliyetini %80 oranında düşürüyoruz. Büyük sektörlere yaptığımız fotokopi kiralama işlemleriyle teknik servis, bakım ve yedek parça hizmetlerinden ücret almıyoruz. Müşterilerimiz fotokopi makinası kiralama alanında yaptığımız işlerden memnun olmakla birlikte, firmamıza referans olmaktadırlar. Müşterilerimizin güveni ve referansı doğrultusunda her geçen gün büyüme kaydederken, bizi tercih eden işletmelerin de yıllık baskı, matbaa ve kopyalama işlemlerini düşürerek, onların da iş hayatında masraflarını azaltmalarını sağlıyoruz. İstanbul’un Şişli semtinde fotokopi makinasız hiçbir iş yeri kalmasın istiyoruz ve kiralık fotokopi hizmetinden herkesin faydalanmasını sağlamak için profesyonel olarak çalışıyoruz.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, yıllardır fotokopi makinası satış, kiralama ve teknik servisi hizmeti veriyoruz. Bu hizmetlerimiz esasında müşterimizin memnuniyetini hiçbir zaman geri plana atmıyoruz. Müşterilerimizden aldığımız güçle diğer büro makinaları hizmeti ile uğraşan firmalara önderlik ediyoruz. Şişli fotokopi makinası kiralama hizmetini alıp, her daim bizi tercih eden işletme sahiplerine uygun fiyat ile kiralama hizmeti sunuyoruz.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER