• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Sarıyer fotokopi makinası kiralama


SARIYER’DE FOTOKOPİ MAKİNASIZ İŞLETME KALMASIN


Meral Bilgisayar ve Büro Malzemeleri olarak, İstanbul'da 2008 yılından itibaren ofislerinizin ve işyerlerinizin vazgeçilmezi olan fotokopi makinalarının satış ve kiralamasını yapıyoruz. Ayrıca teknik servis hizmetiyle binlerce müşterimizin makinalarının kullanım ömrünü uzatıyoruz. İstanbul'un Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan tüm semtlere anında ulaşım sağlıyoruz. Fotokopi makinası kurulum, bakım, teknik servis, yedek parça hizmetlerini yapan teknik ekibimizle gündüz ve gece müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Sarıyer fotokopi makinası kiralama hizmetimiz ile İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan tüm işletme sahiplerinin işlerini kolaylaştırıyoruz.


İşyerlerinde fotokopi makinası kullanmak bir ihtiyaçtır. Kimi küçük ölçekli işletmeler fotokopi makinası almak yerine baskı işlerini fotokopi makinası olan yerlerde yaptırmaktadır. Kimi büyük ölçekli işletmeler de firmalarına fotokopi makinası satın almaktadır. Ancak fotokopi makinası kullanımı genellikle işyerlerinde birçok kişinin elinden geçmektedir. Satın alınan fotokopi makinalarının bozulma ve arızalanma oranı bu yüzden yüksek olmaktadır. Aynı zamanda da satın alınan fotokopi makinalarının her 2 bin baskıdan sonra toner masrafı olmaktadır. Bir de üzerine yedek parça, teknik servis ve tamir masrafları eklenmektedir. Fotokopi masraflarının yıllık gideri bu yüzden ölçülememektedir. Ancak Sarıyer fotokopi makinası kiralama sistemi ile fotokopi masrafları ölçülebilmekte ve kayıt altına alınabilmektedir. Fotokopi kiralama sistemi bu yüzden hem küçük, hem de büyük işletmeler için oldukça ekonomiktir. Bunun sebebi fotokopi makinasının mülkiyetinin işletmeye ait olmamasıdır. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, fotokopi kiralama işlemi ile fotokopi makinasının kullanımını müşterilerimize veriyoruz. Ancak fotokopi makinalarının mülkiyeti firmamıza ait olduğu için tüm masraflarını biz karşılıyoruz. Fotokopi makinanızın toneri bittiğinde mobil destek hattından bize ulaşmanız yeterlidir. Teknik ekibimiz anında sizin hizmetinize koşmaktadır. İşleriniz aksamadan ve vakit kaybı yaşamadan fotokopi makinanızın toneri değiştirilir.


Tüm hizmetlerimiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak içindir. Müşterilerimizin güvenini kazanmak ilkemizdir. Sarıyer fotokopi makinası kiralama ile firmamızdan yaptığınız kiralama işlemi sonrası fotokopi makinanızda bir arıza söz konusu olduğu zaman yine 7 gün 24 saat boyunca bize ulaşabilirsiniz. Fotokopi makinasının kısa sürede tamiri sağlanır. Gerekirse, yeni fotokopi makinasının kurulumu yapılır.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER