• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Renkli yazıcı kiralama


KİRALIK RENKLİ YAZICI MAKİNASI İLE İŞLERİNİZİ HALLEDİN


Bilgisayarınızda hazırladığınız dosyaların ve görsel içeriklerin renkli olarak çıktısını almak istiyorsanız, renkli yazıcı teknolojisini kullanmanız gerekir. Bu yazıcılarda, diğer yazıcılarda kullanılan kartuş yerine renkli kartuş kullanılır. Renkli lazer yazıcılar da ise, kartuşun görevini toner yapar. Renkli yazıcılarda kullanılan toner ve kartuşun maliyeti oldukça yüksektir. Bu yüzden bilgisayardan renkli çıktı almak için ödediğiniz masrafta fazla olur. Bu yüzden şirketinizde ya da ofisinizde sürekli renkli yazıcı kullanmanız gerekiyorsa, Renkli yazıcı kiralama işlemi yapabilirsiniz.


Renkli yazıcıya ihtiyacınız olduğu halde renkli yazıcıların fiyatı gözünüzü korkutuyor, toner ve kartuş masrafı düşündürüyor, bakımı ve teknik servisi konusunda tedirginlik yaşıyorsanız, Meral Bilgisayar ve Büro Makineleri olarak, masraflarınızı azaltmaya, kaygılarınızı yok etmeye, size yardım etmeye hazırız. Renkli yazıcı satın almadan, teknik servisiyle uğraşmak zorunda kalmadan, toner ve stok maliyeti olmadan, en uygun ürünleri size kiralama imkânı sunuyoruz. Renkli yazıcı kiralama yöntemi ile sıkıntısız ve sorunsuz olarak çıktıklarınızı alabilecek, ekonomik açıdan oldukça kâra geçeceksiniz. Kaliteli çıktılar almak için çok yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmayacaksınız. Nasıl bir yazıcı kiralamak istediğinizi söyleyin, size firmamızda bulunan üstün Japon teknolojisine sahip olan lazer yazıcılar hakkında bilgi verelim. İhtiyacınız olan yazıcıyı beraber belirleyelim, kurulumunu yapıp, kiraladığınız renkli yazıcınızın kullanımı size ayrıntısıyla öğretelim. Kiralık renkli yazıcılar, ortalama bir fiyat aralığına sahiptir. Siz yazıcınızın kullanım alanlarını ve ihtiyacınızı belirledikten sonra, sizin için en uygun yazıcıyı tavsiye etmek bizim işimizdir. Müşterilerimiz bizim için değerlidir. Bireysel ve kurumsal referanslarla firmamız her geçen gün büyüme kaydetmektedir ve bunu müşterilerinin memnuniyetiyle başarmaktadır.


Firmamız yazıcı, fotokopi ve bilgisayar konusunda oldukça kapsamlıdır. Her müşteriye uygun ve her işletmenin ihtiyacına uygun hizmet verilmektedir. Renkli yazıcı kiralama konusunda oldukça deneyimli olan firmamızın bünyesinde çalışan teknik ekibimiz de oldukça tecrübelidir. Müşterilerimizi memnun etmek için aralıksız olarak teknik destek sağlanmaktadır. Renkli bir yazıcıya ihtiyaç duyduğunuzda makina almanıza gerek yok. Kiralık yazıcıyla kâğıt masrafı dışında tüm ücretler firmamız tarafından karşılanır.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER