• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Renkli fotokopi makinesi kiralama


RENKLİ FOTOKOPİ İHTİYACINIZDA DESTEK


Fotokopi çekmek bir firmanın olmazsa olmaz ihtiyaçlarındandır. Bazı durumlarda tek bir kopya bazı durumlarda ise, acil bir şekilde onlarca kopyaya ihtiyaç duyulmaktadır. Gün içinde ofisinizde ya da işletmenizde ihtiyaç duyacağınız Renkli fotokopi makinesi kiralama hizmeti için Teknik Fotokopi olarak, sizlere uzun yıllardır servis vermekteyiz. Yüksek teknolojiye sahip olan fotokopi makinelerimiz son derece kolay ve kullanışlı bir işlem gücüne sahiptir. Bu sayede kısa bir kullanım sürecinden sonra makinenizin sizlere sağlayacağı tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki teknik destek personelimiz sizlere renkli fotokopi makinesi detayları hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri verecektir. Bununla birlikte ücretsiz kurulum esnasında uzman personelimiz sizlere makinenin en ince detaylarını gösterecektir.


Kiralamak üzere alacağınız fotokopi makinelerimiz arasında en çok ilgi gören ve en kullanışlı modellerden biri olan Kyocera Mitaco makinelerimiz sizlere fotokopi alanında ne kadar yol alındığını ispat etmektedir. Renkli fotokopi makinesi kiralama hizmeti için firmamızla imzalayacağınız sözleşme sayesinde ürünler sizlere garanti altında teslim edilmektedir. Herhangi bir arıza ya da başka bir sorun karşısında mağdur durumda kalmamanız için tamiri yapılamayan bütün fotokopi makineleri yenisiyle değiştirilmektedir. Developersiz çalışan makineler bu sayede maliyeti de düşürmektedirler. Firmamız çatısı altında kiralamış olduğunuz renkli fotokopi makineleri piyasada bulabileceğiniz en uzun ömürlü tonerlerle çalışmaktadırlar. Toner ihtiyacınızı sizlere yedekli bir şekilde karşılamaktayız.


Maliyetinizi %80 oranında düşüren fotokopi makinelerimiz Japon teknolojisinin güvencesi altında tasarlanmış olan çok özel cihazlardır. Renkli fotokopi makinesi kiralama hizmeti alırken, sadece makineyi değil, toneri, yedek parça hizmetini ve teknik desteği de sağlamaktan mutluluk duymaktayız. Baskı adedini artırmak amacıyla makinelerimizde sadece Mita mikro toner tozu kullanılmaktadır. Kyocera Mitaco fotokopi makineleri ister küçük çaplı bir işletme olun, ister yüksek kapasiteli bir şirket sizlere renkli fotokopi ihtiyacınızda yardımcı olacaktır. Teknik Fotokopi olarak, sizlere sağladığımız fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetinde ödeme seçeneklerini de oldukça çeşitli tutmaktayız. Fiyat çerçevemiz ürüne özel olduğu için bu konudaki en sağlıklı bilgiyi destek hattımızdan alabilirsiniz. Buna ek olarak, sizler için en uygun fiyat listesini sunmaktayız.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER