• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Pendik fotokopi makinası kiralama


İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA FOTOKOPİ MAKİNASI KİRALAMA


İstanbul'un tüm semtlerine fotokopi makinası kiralama hizmetimiz ve satışımız mevcuttur. Pendik'te bulunan ve her ay fotokopi maliyetinden şikâyetçi olanlara, baskı ve fotokopi maliyetlerinin %70 oranında azalmasını sağlayacak bir teklifte bulunuyoruz. Büyük ve küçük ölçekli firmaların ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İstanbul’un en işlek semtlerinden bir tanesi olan Pendik’te çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. Pendik fotokopi makinası kiralama hizmeti ile siz sadece kiralama ve kâğıt ücretlerini ödeyin. Geriye kalan toner, yedek parça ve teknik servis hizmetlerinin tümünü biz karşılayalım. Japon patentli fotokopi makinalarından dilediğinizi uygun fiyata kiralayın, fotokopi makinanızın kurulum ve montajını ücretsiz olarak yapalım.


İşletmenizde fotokopiye her daim ihtiyaç duyuyorsanız, firmamızı arayın. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size uygun olan fotokopi kiralama hizmeti hakkında bilgi verelim. Firmamızda fotokopi ve yazıcı makinaları son derece üstün teknoloji içeren birçok modeli size sunmaktadır. Bu yüzden sizin ihtiyacınız olan fotokopi makinasını belirlemek oldukça kolaydır. Ayrıca firmamızdan fotokopi makinası da alabilirsiniz. Üstün Japon teknolojisinin ürünü fotokopi makinalarının teknik servisini de firmamız yapmaktadır. Garanti kapsamında, sizin işleriniz aksamadan işlerinizi halletmeniz için ve zaman kaybı yaşamadan makinanızın tamir edilmesi işlemleri kısa sürede yapılır. İster fotokopi makinası alın, isterseniz kiralayın. Baskı maliyet ücretlerini azaltın, zamanınızdan büyük ölçüde tasarruf edin. Pendik fotokopi makinası kiralama ile yıllık ödediğiniz fotokopi masrafları sorun olmaktan çıkıyor. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, tüm faaliyetlerimizde iş sağlığı ve güvenliğini ön planda tutmaktayız. Tüm çalışanlarımız fotokopi kurulum, teknik servis ve bakım konusunda eğitimli, tecrübeli ve bilinçlidir. Yenilikçi ve yaratıcı olan firmamız her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaktadır.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, sizin için alternatif çözümler üretiyoruz. Firmamızdan memnuniyet duyacağınızın garantisini veriyoruz. Pendik fotokopi makinası kiralama hizmetinden faydalanan müşterilerimizin memnuniyeti iftiharımızdır. Kiralık sistemle müşterilerimizin ihtiyacı olan fotokopi ve yazıcı belirlenerek kurulum yapılır. Kiralık fotokopi sisteminde müşterilerimize kurduğumuz makinaların yedek tonerleri de ücretsiz olarak verilir. Müşterinin fotokopi makinası için ekstra ücret ödemesi gibi durum söz konusu olmaz. Pendik’te işletme sahibi olan tüm firmaların ihtiyacına yönelik hizmetler sunmaktayız.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER