• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Ortaköy fotokopi makinası kiralama


İHTİYACINIZ OLAN BÜRO MAKİNASINI KİRALAMA İMKÂNI


Fotokopi makinası sizin için bir ihtiyaçsa ve satın almak için bütçeniz yoksa fotokopi makinası kiralayarak, ihtiyacınız olan fotokopi makinasını işyerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kiraladığınız süre boyunca kullanım hakkı size ait olduğu için dilediğiniz gibi uzun ya da kısa süreli kullanım hakkına sahip olursunuz. Ortaköy fotokopi makinası kiralama işlemi yapan müşterilerimiz tarafından uzun ve kısa vadeli olarak sıklıkla tercih edilmektedir.


Meral Bilgisayar ve Büro makinaları olarak, yazıcı ve fotokopi kiralama hizmetleriyle baskı maliyetlerinizi kontrol altına almanızı sağlamaktayız. Ortaköy fotokopi makinası kiralama ile işyerlerinde fotokopi makinası olmasının rahatlığını yaşayan işletmeler, sürpriz masraflarla uğraşmak zorunda da kalmamaktadır. Fotokopi makinası kiralama fiyatı, ortalama bir aralığa sahiptir. İşletmelerin kullanımına göre ve kullanım süresine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Kimi firmalarda çekim adedi az olurken, kullanım vadesi uzun süreli olmaktadır. Kimi işletmelerde de kısa süreli kiralamayla fazla çekim yapmak talep edilmektedir. İstanbul'un her semtine anında ulaşım sağlayan teknik ekibimizle Ortaköy’de bulunan işyerinizde kiralık fotokopi makinası kullanmanın avantajlarından yararlanmanıza imkân sağlıyoruz. Firmamızdan kiraladığınız üstün teknoloji Japon markası fotokopi makinalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kiralık fotokopi makinası ile işyeriniz de belgelerinizin ve dokümanlarınızın çoğaltılmasını sağlayabilirsiniz. Kiralama işlemi ile birlikte fotokopi makinası için ek ücret ödemezsiniz.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinalarından fotokopi makinası kiraladığınız zaman tonerim bitti, makinam bozuldu, teknik servis ne zaman gelir, işlerim aksayacak, vakit kaybım olacak sorunu yaşamazsınız. Kiralık fotokopi makinanızda toner bittiği zaman yüklü bir ücret karşılığında toner almak zorunda kalmazsınız ya da kalitesiz toner satın almak zorunda değilsiniz. Çünkü firmamız toneriniz bittiği zaman yedek toner masrafını kesinlikle sizden karşılamaz. Kiralık fotokopi hizmeti ile dilediğiniz fotokopi makinasını işyerinizde kullanabilirsiniz. Zaman kaybı yaşamadan, işleriniz aksamadan kendi iş ortamınızda işlerinizi stressiz olarak halledersiniz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendileri için uygun olan makina belirlenmekte fiyat ayarlaması yapılmaktadır. Ortaköy fotokopi makinası kiralama ile ay sonunda sürpriz fotokopi maliyeti ile karşılaşmazsınız. Kira bedeli ve kâğıt masrafı haricinde hiçbir masraf sizden talep edilmez.



Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER