• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Maltepe fotokopi makinası kiralama


İŞLETMENİZİN BASKI MASRAFLARINI AZALTIYORUZ


İstanbul'un en işlek semtlerinden bir tanesi olan Maltepe'de küçük, büyük ve orta çaplı birçok iş yeri, firma ve ofis bulunmaktadır. İşyerlerinde ve ofislerde kullanılan fotokopi makinaları artık çok fonksiyonlu olduğu için büro malzemeleri içinde en temel gereksinimler arasında yerini almaktadır. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, Maltepe'de her işyerinin fotokopi makinasının olmaması sebebiyle Maltepe fotokopi makinası kiralama hizmetini sunmaktayız. Firmaların fotokopi makinasına servet ödemek yerine kiralık fotokopi makinası kullanarak, hem masraflarını %80 oranında azaltmalarını, hem de çıktı masraflarını kayıt altına alabilmelerini sağlıyoruz. İşyerinizde belge ve dokümanlarınızın kopyasını almak için fotokopi makinasına ihtiyaç duyarsınız.


Fotokopi makinası demir baş eşyalar arasındadır ve işyerinize fotokopi makinası alarak yüklü bir masraf yapmamayı öngörüyor olabilirsiniz. Ayrıca fotokopi makinası almakla, aynı zamanda toner masrafını, bakım ve yedek parça masraflarını da göz önünde bulunduruyor olabilirsiniz. Ancak fotokopi işlemleriniz için her seferinde fotokopi işlemlerini yapan bir kırtasiyeye gitmek de hem zaman kaybına, hem de işlerin aksamasına sebep oluyor olabilir. Fotokopi makinası satın almak istemiyorsanız ve her fotokopi işlemi için zaman harcamak istemiyorsanız, o halde fotokopi makinası kiralamak, tam size göredir. Maltepe fotokopi makinası kiralama hizmeti ile tonerin bitmesi sorunuyla karşılaşmazsınız. Fotokopi makinasının bozulması durumunda teknik servise ödeyeceğiniz ücreti düşünmezsiniz. Çünkü fotokopi makinası kiraladığınız zaman sadece kiralama ücreti ve kâğıt masrafları size aittir. Geriye kalan tüm sarf hizmetler firmamıza aittir. Fotokopi makinasını kiralamanızla birlikte, makinanızın işyerinize kurulumu firmamız tarafından yapılır.


Maltepe fotokopi makinası kiralama hizmetinden yararlanan tüm müşterilerimizin kurulum, bakım, teknik servis işlemleri ücretsizdir. Kiraladığınız fotokopi makinası ile herhangi bir problem yaşamanız söz konusu olmaz. Çünkü teknik servis elemanlarımız 7 gün 24 saat boyunca sizlere yardımcı olur. İşyerinizdeki baskı işlemlerinizi halletmek için fotokopi makinası almanıza gerek yok. Firmamızı arayın, 2008 yılından beri binlerce müşterimizin ihtiyaçlarına çözüm sunduğumuz gibi sizindeki işyeriniz için en uygun fotokopi makinasını sizin için belirleyelim. Fotokopi makinası kiralamanın avantajlarını size anlatalım, sizi de kiralık fotokopi makinasının kolaylıkları ve ekonomikliği ile tanıştıralım.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER