• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Levent fotokopi makinesi kiralama


HER SEMTE FOTOKOPİ MAKİNESİ


İstanbul gibi büyük ve ofis hayatının son derece hareketli olduğu bir şehirde fotokopi ihtiyacı da bir o kadar fazladır. Levent fotokopi makinesi kiralama olarak, doküman çözümlerinizde sizlere çözüm ortağı olarak ekonomik seçeneklerle dolu bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmetin amacı maliyetlerinizi düşürmek ve iş akışınızı hızlandırmaktır. Mobil servis personelimiz de semt bazında sizlere en hızlı servisi vermek için çalışmaktadırlar. Çalışma alanınızın yoğun temposu içinde toner eksikliğinizi fark edemeyebilirsiniz ya da olası bir cihaz arızasında gözünüzden kaçan bir nokta olabilir. Bu da iş akışınızın aniden yavaşlamasına neden olan bir durumdur. Bu durumun önlenmesi amacıyla mobil destek personelimiz sizlere hizmet vermektedir.


Kâğıt masrafı ve cihaz haricinde ekstra bir ücret ödemeyeceğiniz fotokopi makinesi kiralama sisteminde uzun dönemli olarak siyah beyaz ya da renkli işlem yapan fotokopi makinesi temin etmekteyiz. İstanbul’un iş hayatında çok önemli bir rol oynayan, en işlek semtlerimizden Levent gibi bir yerde doküman işlemleri oldukça yoğundur. Levent fotokopi makinesi kiralama hizmeti için Teknik Fotokopi çatısı altında modern bir hizmet verilmektedir. Fotokopi kiralama hizmetimiz ve fiyat çizelgesi hakkında ayrıntılı bilgi almak istediğiniz zaman resmi internet sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim numaralarımız sizlere 7/24 destek olmaktadır. İhtiyacınız olan tüm bilgiler sizlere uzman personelimiz tarafından verilir.


Fotokopi ve yazıcı ihtiyacınızda gereksiz masraftan kurtulmanın vakti gelmiştir. Uğraşmanız gereken bunca ofis işi ve girmeniz gereken toplantı varken, fotokopi makinenizin bozulması durumunda bir de teknik servisle ilgilenecek vaktiniz olmayabilir. Levent fotokopi makinesi kiralama hizmetinde teknik servis hizmeti sizlere ücretsiz Teknik Fotokopi güvencesiyle verilmektedir. Kadromuzda bulunan teknik servis personelimiz, cihazlar hakkında uzman kişilerdir ve sizlere gereksiz işlemler sunmadan yardımcı olmaktadırlar. Levent bölgesi haricinde diğer semtlere de fotokopi ve yazıcı kiralama hizmeti vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz diğer bölgeler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir ya da e-posta adresimiz vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Teknik Fotokopi olarak, her geçen gün müşteri portföyümüzü arttırmaktan mutluluk duymaktayız.


 Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER