• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık yazıcı


YAZICI KİRALAYIN KARLI ÇIKIN


İşyerinizde, ofisinizde kullandığınız yazıcılar, bilgisayardaki bilgilerinizin basılı olarak kopyasını almanızı sağlar. İş ve okul hayatında oldukça önemli çıktı aygıtlarından bir tanesidir. Bilgisayarlarınızdaki bilgileri kâğıt üzerine yazan bu elektronik baskı aletini satın almak masraflıdır. Ayrıca yazıcılar nokta vuruşlu, mürekkep püskürtmeli, çizici ve lazer olmak üzere çeşitlidir. Bu yüzden ihtiyacınız doğrultusunda kullanacağınız yazıcılarda değişebilir. Her bir yazıcıya servet ödemek yerine Kiralık yazıcı kullanarak, hem masraflarınızı yarıya indirebilirsiniz, hem de yazıcıya servet ödemek zorunda kalmazsınız.


İşyerinizde, ofisinizde ya da kurumunuzda bilgisayarınızdan yazılı doküman almak için yazıcınızın olması gerekir. Bilgisayarınızdaki yazıları, çizimleri hatta resimleri kâğıda dökmek için yazıcı almaya bütçeniz olmayabilir. Bu yüzden her seferinde yazıcısı olan birine ya da fotokopi çeken, çıktı veren kırtasiye ya da internet kafelere gitmek durumunda kalabilirsiniz. Her seferinde yazıcıdan çıktı almak için ödediğiniz ücretlerle çoktan yazıcı alırdım diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak yazıcı aldığınız zaman bu seferde kartuş, kâğıt masrafları da beraberinde gelecektir. Ayrıca arıza söz konusu olduğunda ödeyeceğiniz masraflarda eklenecektir. Bu yüzden Kiralık yazıcı kullanmak her zaman için daha avantajlıdır. Kiraladığınız yazıcıların mürekkebinin bitmesi ya da arızalanması durumunda ekstra masraf ödemenize gerek kalmaz. Meral Bilgisayar ve Büro Makineleri olarak, makine ve kâğıt dışındaki tüm giderleriniz firmamız tarafından karşılanır. Makinenin kiralanmasından sonra makinanın kiralanma süreci boyunca mülkiyeti müşteriye ait olur.


Makinanın kurulumu firmamız tarafından yapılır ve makina ile ilgili bir problem söz konusu olduğunda teknik servis elemanlarımız 7 gün 24 saat boyunca sizlere yardımcı olur. Yazıcı almak için servet harcamanıza gerek yok. Kiralık yazıcı alarak, işlerinizi halledebilirsiniz. Firmamız 2008 yılından itibaren müşterilerine yazıcı, fotokopi satış, kiralama ve teknik servis hizmeti vermektedir. 50'nin üzerinde ürün çeşidi bulunan firmamız, yıllardır binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir. Her geçen gün kendini geliştiren firmamız, İstanbul içerisinde bulunan tüm müşterilerimize anında ulaşabilmek için profesyonel bir teknik ekiple çalışmaktadır. Yazıcı almadan önce kiralamanın avantajlarını da göz önünde bulundurun. Üstün Japon Teknolojisi olan ürünlerimiz hakkında bilgi almadan kararınızı vermeyin.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER