• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık renkli fotokopi makinesi


RENKLİ FOTOKOPİ MAKİNANIZ YOKSA KİRALAYIN


Fotokopi makinasının kullanımına, günlük hayatımızın her alanında ihtiyaç duyulmaktadır. Bununla birlikte renkli fotokopiler de, günümüzde özellikle iş, eğitim kurumu ve devlet işlerinde de son derece ihtiyaç haline gelmiştir. Fotokopi makinalarını satın almak çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Özellikle öğrencilerin ve küçük çaplı işletmelerin fotokopi makinesi satın almaya gücü yetmemektedir. Kimi firmalarda belli zamanlarda ihtiyaç duyulan fotokopi makinasını kiralamak, firmanın büyük ölçüde tasarruf etmesini sağlar.  Kiralık renkli fotokopi makinesi ile ilk yatırım maliyetinin olmaması sebebiyle büyük verimlilik sağlanır. Renkli fotokopi ücretleri ortadan kaldırılarak, işletme giderleri azaltılır.


Renkli fotokopi makinası için doğru tercihi yapmak son derece önemlidir. Kimi işletmeler fotokopi makinasında baskı kalitesine öncelik verirken, kimi firmalar da maliyeti göz önünde bulundurmaktadır. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, Kiralık renkli fotokopi makinesi ihtiyacı olan firmalara, diledikleri ürünün kurulumunu ücretsiz olarak yapıyoruz. Sadece kiralama ücreti ile en son teknolojiyi size sunuyoruz. Renkli fotokopi makinaları, siyah beyaz fotokopi makinalarına göre daha maliyeti yüksek cihazlardır. Ayrıca son teknolojiye uygun üretilen cihazların kullanımı da oldukça kolaydır. Renkli fotokopi makinasını satın almak hem son derece maliyetlidir, hem de renkli fotokopi makinasında kullanılan toner ve yedek parçanın da maliyeti daha yüksektir. Bu yüzden renkli fotokopi makinasını kiralamak çok daha avantajlıdır. Fotokopi makinasını satın aldığınız zaman uzun yıllar kullanırsınız. Ancak teknoloji dünyası her geçen gün değişmektedir. Kiralık renkli fotokopi makinası sistemi ile değişen teknolojiye de rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz. Renkli fotokopi makinasını kiralayarak toner masrafı ve yedek parça masrafından da tasarruf sağlarsınız. Ayrıca kiralama işlemi pahalı bir makinaya yüklü bir yatırım yapmak zorunda kalmazsınız.


Fotokopi makinanızı kiraladığınız zaman kaybınız olmaz. Renkli fotokopiye fazla ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Kiralık renkli fotokopi makinesi ile ne ödeyeceğinizi bilirsiniz. El ücret ödemezsiniz. Fotokopi makinası kiralama ücretleri belli bir aralığa sahiptir. Firmamıza ihtiyacınızı belirttiğiniz de, sizin için en uygun olan fotokopi makinası size sunulur. Çekim adediniz, ihtiyaç duyduğunuz donanım göz önünde bulundurulur. Zengin ürün yelpazemizden dilediğiniz ürünü kiralama ayrıcalığına sahip olursunuz. Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER