• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık renkli fotokopi makinası


DÜŞÜK MALİYETLİ FOTOKOPİ


Ayda 2000 çıktı ya da kopyanın firmanıza getireceği maliyeti düşünecek olursanız, size sunduğumuz fotokopi kiralama hizmetinin ne kadar kullanışlı olacağını tahmin edebilirsiniz. Teknik Fotokopi çatısı altında size sunulan Kiralık renkli fotokopi makinası hizmeti hem hesaplı, hem de oldukça kullanışlıdır. Bu işlem sayesinde sizlere ücretsiz teknik destek, yedek parça ve kurulum hizmeti de vermekteyiz. Aynı zamanda makine arıza durumlarında ya da anlamadığınız bir konuda doğabilecek sorularınız karşısında 7/24 hazır bekleyen teknik destek ekibimizle de sizlerin yanındayız. Toner masrafı ya da toner bitmesi gibi durumlarla asla karşılaşmadan sadece kâğıt masraflarını ödeyerek kullanışlı bir hizmetin parçası olabilirsiniz. Bu sayede işleriniz yarıda kalmamış olur.


Fotokopi ihtiyaçlarınızda kalıcı ve güvenilir çözüm ortağınız olarak sizlere ekonomik bir fiyat politikasıyla hizmet vermekteyiz. Kiralık renkli fotokopi makinası hizmetinde ödeme kolaylıkları tanımaktayız. Bu sayede ister küçük çapta bir firma, ister sektöre yeni adım atmış bir işletme olun, oldukça kolay bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sözleşmede öngörülen maddeler haricinde sizlerden asla ekstra masraf alınmaz ve gereksiz ödemeler karşınıza çıkmaz. Güvenilir ve kurumsal bir isim olarak bu güne kadar birçok firmaya fotokopi kiralama hizmeti vermiş bulunmaktayız. Fotokopi makinelerimiz Japon malı olup, tasarımları dünya çapında ilgi görmüş ve ispatlanmış markalardır. Buna ek olarak, kopya başı sistemi sayesinde makine ve kâğıt masrafı haricinde tüm hizmetleri sizlere ücretsiz olarak vermekteyiz.


Firmaların maliyetlerini azaltmalarında en etkin çözümlerden biri olan fotokopi makinesi kiralama işleminde Teknik Fotokopi olarak lider konumdayız. Bunun sebebi her zaman güvenilir ve şeffaf bir kiralama politikası sergilememizdir. Kiralık renkli fotokopi makinası hizmetinde ne kâğıt, ne de toner gibi sarf malzemelerin kullanımında aşırıya kaçılmaz. Servis ve destek harcamaları minimuma indirilmiş olur, enerji maliyetleri kesilir. Gereksiz harcamalardan kurtulmak için renkli baskı kullanımına dair bir çizelge hazırlayabilirsiniz. Çevre dostu fotokopi makinelerimiz aynı zamanda teknolojik gelişimlerini tam anlamıyla tamamlamış kullanışlı tasarımlara sahiptir. Sektördeki en kaliteli fotokopi makinelerini kiralayarak hem firmalara katkı sağlıyor, hem de çalışanların makineler karşısında zor durumda kalmamalarına destek oluyoruz.


 Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER