• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık renkli fotokopi


ÜSTÜN TEKNOLOJİ FOTOKOPİ


Fotokopi çekmek ofis hayatının ve kurumsal bütün işyerlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Günlük görevlerin başında yer alan fotokopi çekme işlemi bazı durumlarda oldukça can sıkıcı olabilir. Ofis tipine uymayan makineler, eski tasarımlar, ani toner bitimleri gibi tatsız durumlar sonrası birçok iş yarıda kalmaya mahkûm olmaktadır. Teknik Fotokopi çatısı altında Kiralık renkli fotokopi hizmeti alan birçok isim bu hizmetten oldukça memnun kalmaktadırlar. Bunun en büyük sebeplerinden biri bu hizmetin çok amaçlı olması ve oldukça ekonomik bir ücret karşılığında verilmesidir. Dokümantasyon sektöründe yaptığı çalışmalar ve araştırmalarla oldukça kullanışlı fotokopi makinelerini elinde bulunduran bir firma olarak, bu alanda liderliğe oynamaktan gurur duymaktayız.


Yenilikçi ve maliyetleri aza indiren bir sistem olan fotokopi ve yazıcı kiralama hizmetiyle şirketler ve işletmeler arasında en fazla çalışmayı yapan bir isim haline gelmiş bulunuyoruz. Verimliliği arttırmanın en güzel yollarından biri olan Kiralık renkli fotokopi hizmetimiz bu sene de oldukça ekonomik bir fiyat çerçevesi içinde devam etmektedir. Zaman içinde müşteri portföyümüzü genişleterek farklı sektördeki işletmelere de hizmet vermiş bulunmaktayız. Bu sayede birçok kesime ait işletme bizimle birlikte çalışmakta ve fotokopi makinesi kiralamaktadırlar. Hem teknolojik açıdan üst seviyede makineler temin etmekte, hem de teknik bilgi ve becerimizi sizlere hizmet etmek için kullanmaktayız. Mobil servis hizmetimiz bu amaçla 7/24 çalışmaktadır.


Fotokopi işlemlerinde renkli fotokopi çekmek her zaman daha masraflı olmaktadır. Bazı firmalar sırf daha az zarara uğramak için personeline renkli fotokopi çekilmemesi gerektiğini hatırlatmaktadır. Bu bir anlamda giderleri kısmaktır. Kiralık renkli fotokopi sistemi sayesinde istediğiniz kadar renkli fotokopi çekme şansına sahip olmaktasınız. Sizler sadece kâğıt ücretini ödemekte ve gerisini bizlere bırakmaktasınız. Mitaco serisinin en güzel ve en özel örneklerini bulundurduğumuz renkli fotokopi kiralama hizmetinde bütün makineler sıfır olarak, kutusundan yeni çıkmış bir durumda sizlere özenle teslim edilmektedir. Makineden kaynaklanan hatalı durumlarda bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz bir teknik servis kadromuz da devamlı bir şekilde yeni modeller üzerinde eğitici çalışmalarda bulunmakta ve kendilerini bu anlamda geliştirmektedirler.


 Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER