• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık fotokopi makinesi


DOKÜMAN SORUNLARINIZA ÇÖZÜM


İşyerleri, dükkân, ofis ve çalışma alanlarınıza ait her nokta için Teknik Fotokopi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Kiralık fotokopi makinesi hizmetinde sektörde önde gelen bir isim olarak oldukça uygun fiyatlarla çalışmaktayız. Bilindiği üzere çalışma alanlarında meydana gelen çıktı maliyetleri değil senelik, aylık olarak hesaplandığında bile oldukça yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Fotokopi makinesi kiralama yöntemi sayesinde çıktı maliyetleri gözle görülür bir şekilde düşüş göstermektedir. Bu yöntemde makine mülkü firmamıza aittir, ihtiyacınız olan fotokopi makinesi veya yazıcı, ofisinize ya da çalışma alanınıza ücretsiz olarak tarafımızca kurulmaktadır. Bu sayede makineniz size özel tahsis edilmektedir. Kiralamış olacağınız cihaz ya da sarf malzemeye kesinlikle ücret ödemezsiniz.


Kiralama sistemi oldukça pratik, hızlı ve elbette kullanışlıdır. Bu sistemde ne yedek parçaya, ne tonere, ne de teknik servise herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Yalnızca aylık olarak ne kadar kopya çıktısı alındıysa, bu miktarın ücreti ödenmektedir. Kiralık fotokopi makinesi hizmeti görüldüğü üzere oldukça ekonomiktir. Yurtdışında da bu sistemin birçok kurumsal örneği mevcuttur. Ofis hayatına ayrı bir boyut getiren bu sistem sayesinde tonersiz kalma durumunuz da sıfıra iner. Mobil araçlarımızın sizlere sağladığı bir hizmet de malzeme sıkıntınızda ivedi şekilde sizlere ulaşılmasıdır. Eksik ya da bitmeye yakın malzeme bu sayede elinize geçmiş olur. Bu işlem için de yine herhangi bir ücret alınmaz.


Kiralama sistemine ek olarak, sizlere bir de kopya başı sistem denilen bir yöntem sunulmaktadır. Burada da yine Kiralık fotokopi makinesi sisteminde olduğu gibi toner ve sarf malzemeye para ödemezsiniz. İşçilik bedeli de alınmayan bu sistemde cihazın mülkü müşteriye aittir. Daha sonra müşteriyle makul bir ücret karşılığı kopya başına anlaşma yapılmaktadır. Bu sistemde de aylık kopya çekim adediyle anlaşılan kopya başı tutar hesaplanır ve ortaya çıkacak olan rakam üzerinden ödeme yapılır. Fotokopi makinesi kiralamak isteyen firmalar bu konuda oldukça tatmin edici rakamlara kavuşmaya başlamışlardır. Hem ekonomik, hem de oldukça pratik bir sistem olan fotokopi kiralama işlemi detayları için sitemize ulaşabilirsiniz.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER