• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık fotokopi makinası


KİRALAYARAK FOTOKOPİ MAKİNASI SAHİBİ OLUN


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda kiralık fotokopi makinası ve kiralık yazıcı kurulumunu yapıyoruz. Eğer firmamızın, ofisinizin, işletmenizin fotokopi masrafları her ay belli bir miktarda oluyor, her seferinde kendinize ait bir fotokopi makinanız olmadığı için fotokopi çektirmek eziyete dönüşüyorsa, gelin sizi kiralık fotokopi sistemi ile tanıştıralım. Makina satın almanıza gerek kalmadan, Kiralık fotokopi makinası sistemi ile dilediğiniz fotokopi makinasını kiralayın, istediğiniz süre zarfında dilediğiniz gibi kullanın. Yedek parça masrafı, teknik servis masrafı ve toner masrafı ile uğraşmayın.


Firmamızdan fotokopi makinasını kiralamakla ücretsiz birçok hizmetten de yararlanmaya hak kazanırsınız. Yedek ve ücretsiz tonerler, tarafımızdan sizlere verilir. Toneriniz bittiği için ek ücret ödemezsiniz. Herhangi bir konuda teknik ekibimizden yardım istediğinizde bulunduğunuz bölgedeki servis elemanımız anında sizin yardımınıza gelir. Kiraladığınız makinanın bakımı ve tamiri firmamız tarafından yapılır. 7 gün 24 saat boyunca mobil telefon destek hattımız hizmetinizdedir. Bir problemle karşılaştığınız zaman bizi aramanız yeterlidir. Kiralık fotokopi makinası firmamız tarafından ücretsiz olarak evinize ya da iş yerinize kurulur. Günümüz şartlarında fotokopi makinası kiralama son derece popülerlik kazanmaktadır. Artık firmalar yazıcı, fax ve fotokopi makinasını satın almak yerine kiralama yolunu seçmektedir. Bunun sebebi çok daha avantajlı olmasıdır. Ayrıca kiralanan fotokopi makinasının mülkiyeti firmaya ait olsa bile, tüm kullanım hakkı müşteriye aittir. Ayrıca kiralık fotokopi makinası kullanan firmaların çıktı giderlerin son derece düştüğü görülmektedir. Bu yüzden fotokopi kiralama işlemi, şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Fotokopi makinasını almak yerine kiralayan şirketler, sarf malzeme, amortisman gideri, toner ücreti, makinanın bozulması ve eskimesi, yedek parça ihtiyacı ve bakım masraflarından kurtulmaktadır.


Kiralık fotokopi sistemini kullanan firmaların, fotokopi çıktısı için ödedikleri masraflar kayıt altına alınabilmektedir. Kiralık fotokopi makinası ile fotokopi maliyetiniz son derece azalır. Kısa sürede hem ekonomik, hem de kolaylık açısından ne derece avantaj sağladığını görürsünüz. Kiralama ücretinizi firmanızın giderlerinde gösterebilirsiniz. Böylece kiralama hizmet bedeli olarak kesilen faturalar, fotokopi ücretlerinizin de maliyeye gider olarak gösterilmesini sağlar.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER