• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kiralık fotokopi


KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNALARINDA SARF MALİYETİ YOK


Yıllık fotokopi masrafınızla çoktan fotokopi makinası satın alırdım diye mi düşünüyorsunuz? Fotokopi satın alma gideriniz olmadan, toner ücreti ödemeden, makinanız bozulduğunda yedek parça masrafı, bakım ve teknik servis ücretlerine gerek kalmadan rahatlıkla fotokopilerinizi çekebilmeyi ister miydiniz? Sadece kiralama ve kâğıt ücretiyle fotokopi maliyetinizi %80 oranında düşürmek ister misiniz? O halde Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, Kiralık fotokopi teklifimizi mutlaka değerlendirin. Fotokopi çektirirken yaşadığınız zaman kaybına son veriyoruz. Her yıl fotokopiye verdiğiniz masrafları azaltmayı vaat ediyoruz. Fotokopi ücretlerinizdeki gideri faturalandırmanızı sağlıyoruz. Sürpriz giderlere son veriyoruz, ödeme planınızın belli olmasını sağlıyoruz. Ayrıca fotokopi makinası satın almanıza gerek kalmadan kiralık fotokopi ile her belgenizin kopyasını sorunsuz olarak çoğaltmanızı sağlıyoruz. Kiraladığınız fotokopi aletinde oluşacak her türlü arıza ve problemi firmamız çözüyor. Sizin problemlerle uğraşmanıza gerek kalmıyor.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, uzman kadromuzla, müşterilerimizin memnuniyetini hedef alıyoruz. Fotokopi kiralama ve satım işlemlerinde binlerce müşterilerimizin memnuniyetinden gücümüzü alarak her geçen gün gelişiyor ve ilerleme kaydediyoruz. Günümüzde her alanda fotokopi kullanımına ihtiyaç vardır. Özellikle işletmelerin fotokopi makinasına duyduğu ihtiyaç aşikârdır. İşletmelerde en çok problem olan meselelerden bir tanesi de çıktı masraflarının kontrol edilememesi ve fotokopi işlemleri için harcanan zamandır. Birçok işletme bu sebeple fotokopi makinası satın alma yolunu tercih etmektedir. Ancak fotokopi makinası satın almak her zaman avantaj sağlamamaktadır. Bunun sebebi fotokopi makinasının biten toner masrafı, bakımı, makinanın aşınma maliyeti ve teknik servis masraflarının belli bir süre sonra ortaya çıkmasıdır.  Fotokopi makinası kiralama işlemi bu noktada oldukça avantaj sağlamaktadır. Kiralık fotokopi makinasının istenilen gibi kullanılmasına olanak sağlanırken, makinanın mülkiyeti kiralama işleminin yapıldığı firmaya aittir. Böylece makinaya müşterinin kâğıt gideri haricinde ek bir masraf ödemesi söz konusu olmamaktadır.


İşletmenizde fotokopi makinasına ihtiyacınız varsa, Kiralık fotokopi ile baskı maliyetlerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Böylelikle sürpriz fotokopi maliyetleriyle karşılaşmazsınız. Kiraladığınız fotokopi makinasının sarf maliyetlerini ödemezsiniz. Sizi de fotokopi makinası kiralamanın avantajlarıyla bir an önce tanışmanız için firmamıza bekliyoruz.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER