• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Kartal fotokopi makinası kiralama


KARTAL’DA KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNASI


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, müşterilerinizin ihtiyacına uygun olan çözümleri sunuyoruz. Satım ve kiralama işlemlerinde sahip olduğumuz tecrübe ve enerjiyi, son teknolojik ürünleri firmamızın bünyesine dâhil etmek yenilikleri yakından takip etmek için kullanıyoruz. İstanbul'un her yerine anında erişim sağlayan teknik ekibimizle fotokopi makinası kurulum, bakım ve tamir hizmetlerini sorunsuz ve profesyonel olarak yapıyoruz. Kartal fotokopi makinası kiralama hizmeti ile müşterilerimize çok fonksiyonlu fotokopi makinalarını uygun fiyata kiralama olanağı sağlıyoruz.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, müşteri taleplerine odaklı hizmet vermekteyiz. İstanbul'un her semtimde fotokopi ve yazıcı maliyeti için iş verimliliğini arttıran hizmetler sunmaktayız. Fotokopi ve doküman çıktıları için yüksek paralar ödeyen firmaların baskı giderlerini azaltıyoruz. Kartal’da yerinde teknik servis imkânımız vardır. Kartal fotokopi makinası kiralama hizmeti ile İstanbul'un Anadolu yakasında yaşayan müşterilerimizin fotokopi masraflarını büyük ölçüde azaltıyoruz. Fotokopi makinası kiralama hizmetimiz ile müşterilerimizin fotokopi masraflarını kısa sürede sorun olmaktan çıkarıyoruz. Fotokopi makinesi kiraladığınızda toner masrafınız olmaz. Çünkü firmamız, kiraladığınız fotokopi makinasının tüm masraflarını karşılamaktadır. Makinanızın toneri bittiğinde firmamızın 7 gün,  24 saat boyunca ulaşım sağlayabileceğiniz mobil destek hattını aramanız yeterlidir. Firmamızın bünyesinde bulunan teknik ekip, kısa sürede işyerinize, evinize, ofisinize gelmektedir. Zaman kaybı yaşamadan, işlerinizi halletmenizi sağlarlar. Ayrıca teknik servis hizmeti karşılığında sizden ek ücret talep edilmez. Fotokopi makinası kiraladığınız zaman, satın alma maliyetinden ve her ay çıktı gideri ödemekten de kurtulursunuz. Zaman kaybı yaşamaz, strese de girmezsiniz. Fotokopi makinasını kiralayarak faturanızı, maliyeye gider olarak da göstermeniz mümkündür.


Kartal fotokopi makinası kiralama işlemlerinde müşterilerimize yaratıcı, hızlı, kaliteli ve doğru zamanlı çözümler sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için fotokopi makinası konusunda geniş ürün yelpazesine sahip firmamız, aynı zamanda çözüm ortağınız olmak için gayret göstermektedir. Müşterilerimizi güler yüzlü hizmet anlayışı ile tanıştırıyoruz ve günün her saati mobil destek alabilmelerine imkân sağlıyoruz. Fotokopi makinalarımızı kiralamanızla birlikte müşterilerimizle oluşan iletişim sayesinde ailemiz her geçen gün genişlemektedir. Müşterilerimizin güvenini kazanmayı ilke edinmek amaçlarımız arasındadır.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER