• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

İstoç fotokopi makinası kiralama


TİCARETİN MERKEZİNE FOTOKOPİ MAKİNASI KİRALIYORUZ


İstanbul'un Toptancılar Çarşısı'nda işletme sahibi iseniz müşterilerinize faturalarının çıktısı vermek için yazıcıya ihtiyaç duyarsınız. Her daim belgelerin çoğaltılması için fotokopi ve matbaa masraflarınız olur. Ticaretin merkezi olan İstanbul Toptancılar Çarşısı'nda büyük ve küçük çaplı tüm işletmeler fotokopi ve yazıcıya ihtiyaç duyar. Ancak fotokopi ve yazıcı satın almak aynı zaman da kartuş ve toner masraflarını da beraberinde getirir. Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, İstoç fotokopi makinası kiralama hizmeti ile İstanbul Toptancılar Çarşısı'nda bulunan tüm işletmelere büro makinaları kiralamaktayız.


Müşterilerimizin kiralama hizmetini tercih etmesinin başlıca nedeni, yıllık baskı masraflarını azaltmak bununla birlikte iş yerlerinde fotokopi ve yazıcı makinasının bulunmasının kolaylığını yaşatmaktır. İstoç fotokopi makinası kiralama ile işletmeler toner masrafı ödemek zorunda kalmamaktadır. Kiraladıkları fotokopi makinasının tonerinin bitmesi durumunda anında toner değişimi sağlanmaktadır. Ayrıca fotokopi kiralama hizmeti ile hiçbir sarf malzeme masrafıyla da karşı karşıya kalmamaktadırlar. Teknolojinin gelişmesiyle işyerlerinde büro makinalarına ihtiyaçta artmıştır. Bilindiği üzere tüm ofislerde ve iş yerlerinde fotokopi makinası ve yazıcılar artık temel ihtiyaçlardan biri haline gelmiştir. İşletmelerde yapılan her işlem faturalandırılmakta ya da resmi olarak belgelenmek zorundadır. İşletmelerin yaptığı işlemleri belgelendirmesi ve resmi prosedürlerin kopyasını alması gerekmektedir. Ayrıca günümüzde her iş bilgisayar üzerinden yapılmaktadır ve bilgisayardaki işlemlerin çıktısını almak gerekmektedir. Eğer iş yerinizde yazıcı ya da fotokopi makinanız yoksa tüm işlemlerinizi halletmeniz vakit almaktadır. Fotokopi makinası olmadan iş yerinde kısa sürede işlemleri halletmek, belge akışını sağlamak ve çıktı alabilmek oldukça güçtür. Ayrıca fotokopi makinası olan bir yere giderek bu işlemleri yaptırmak büyük vakit kaybıdır.


Yıllardır İstoç'ta bulunan işletmelerin Meral Bilgisayar ve Büro Makinalarını tercih etmesinin sebebi, kiralama ve kâğıt masrafı haricinde hiçbir sarf masrafı ödemek zorunda olmamalarıdır. İstanbul'un her yerine ücretsiz kurulum sağlayan firmamız, İstoç fotokopi makinası kiralama hizmeti ile de İstanbul Toptancılar Çarşısı'nda bulunan müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. 7 gün 24 saat boyunca mobil destek hattı ile müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm sunulmaktadır. Anında ulaşımla teknik servis hizmeti sağlanmaktadır.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER