• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Bostancı fotokopi makinası kiralama


FOTOKOPİ MAKİNANIZI KOLAYCA KİRALAYIN


Günümüzde baskı ve kopyalama konusunda teknolojik aletler oldukça önemli bir yere sahiptir. İş hayatında ve eğitim alanında hayatımızı kolaylaştıran yazıcılar ve fotokopi makinaların kiralama ve satışını üstlenen firmamız, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olarak çalışmaktadır. Bostancı fotokopi makinası kiralama işlemlerinde bizi tercih eden müşterilerimiz arasında ayrım gözetmeksizin gerekli tüm desteği sağlamaktayız.


Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları bünyesinde çalışanlar, müşteri memnuniyetini geliştirmekle sorumludur ve ekibimiz bu amaç doğrultusunda profesyonel olarak hizmet etmektir. Bostancı fotokopi makinası kiralama işlemlerinde müşterilerinizin ihtiyacına uygun olan hizmetin karşılanması sağlanmaktadır. Daha verimli ve etkin çalışabilmek adına, her geçen gün gelişim kaydedilmektedir. Firmamız ofis, işyeri, eğitim sektörü ve tüm çalışma alanlarındaki çıktı maliyetlerini en aza indirmeyi amaçlamaktadır. İşyerinde fotokopi makinası olmayan firmalar, her ay yüklü miktarda fotokopi çıktısına ücret ödemektedir. Firmamız bu konuda müşterilerine profesyonel çözümler üretmektedir. Fotokopi makinası almaya gücü yetmeyen iş yerleri için fotokopi makinası kiralama hizmeti verilmektedir. Fotokopi makinasının kiralanması sistemiyle makinanın mülkü firmamıza ait olup, makinanın kullanımı tamamen size tahsis edilmektedir. Fotokopi makinasına ve makinanın sarf malzemesine ücret ödemezsiniz. Ayrıca fotokopi makinesinin bakım ve teknik servisine de kesinlikle para harcamazsınız. Kiraladığınız fotokopi makinesinin kartuş ve tonerinin bitmesi durumunda firmamızı aramanız yeterlidir. Yetkili servis elemanlarımız en kısa sürede gelip, ücretsiz olarak kartuş ve toner değişimini yapmaktadır. Yedek parça, kurulum, işçilik ve teknik destek tamamen ücretsiz olup, firmamızın hizmeti kapsamındadır. Bostancı’da yaşayan ve fotokopi makinası ihtiyacı olan tüm müşterilerimize son teknoloji ürünü fotokopi makinalarımızı kiralama imkânı sunuyoruz.  Son model fotokopi makinalarıyla ofisinizin baskı maliyetlerini %80 oranında düşürmenize yardımcı oluyoruz.


İstanbul'un her yerine fotokopi kiralaması ve satışı yapan firmamız, üstün Japon teknolojisinin kullanıldığı ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Bostancı fotokopi makinası kiralama hizmetini kullanan binlerce müşterimizin memnuniyetleri ve referansları doğrultusunda, her geçen gün daha fazla kişinin hizmetlerimizden faydalanması sağlanmaktadır. Mobil telefon destek hattı ile müşterilerimizin gün içerisinde fotokopi makinaları ve yazıcılar konusundaki soruları yanıtlanmaktadır.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER