• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Beyoğlu fotokopi makinası kiralama


BEYOĞLU’NA ANINDA KİRALIK FOTOKOPİ MAKİNASI KURULUMU


Fotokopi makinaları ofislerinizde sizlere kolaylık sağlayan cihazlardır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan fotokopi kiralama işlemi birçok firma tarafından yapılmaktadır. Ancak fotokopi kiralama işleminin yapıldığı firmanın güvenliği ve tecrübeli olması son derece önemlidir. Beyoğlu fotokopi makinası kiralama hizmetini yapan firmamız 2008 yılından itibaren binlerce işletmenin fotokopi kiralaması işlemlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Kurumsal ve bireysel olarak bizi tercih eden tüm işletmelerin memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Her sektörde olduğu gibi fotokopi makinası kiralama hizmeti veren kimi firmalarda müşterilerini mağdur etmektedir. Bu yüzden birçok işletme bir daha kiralama hizmetinden yararlanmamaktadır.


Fotokopi makinası kiralama hizmetiyle fotokopi ücretlerinizdeki gideri faturalandırmanızı sağlıyoruz. Her ay sonunda meydana gelen sürpriz giderlere son veriyoruz, ödeme planınızın belli olmasını sağlayarak, giderlerinizi kontrol altına almanızı sağlıyoruz. Ayrıca fotokopi makinası satın almanıza gerek kalmadan kiralık fotokopi ile iş yerinizde her türlü belgenizin kopyasını gerek siyah beyaz, gerekse renkli olarak sorunsuz şekilde çoğaltmanızı sağlıyoruz. Kiraladığınız fotokopi aletinde oluşacak her türlü arıza ve problemi firmamız profesyonel olarak çözmektedir. Sizin fotokopi makinasının arızalanması durumunda karşınıza çıkan problemlerle uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Meral Bilgisayar ve Büro makinaları olarak, Beyoğlu fotokopi makinası kiralama hizmetini yıllardır yapıyoruz. Müşterilerimizin her aradıklarında ulaşım sağlayabilmeleri için 7 gün 24 saat boyunca mobil destek hattı hizmeti veriyoruz. Genellikle firmalar kiralama işlemini yaptıktan sonra müşterilerin sorunlarıyla ilgilenmemektedir. Arızalar karşısında işletmeler günlerce teknik servis beklemek zorunda kalmaktadır. Firmamızdan fotokopi makinasını kiralamakla birlikte birçok hizmetten de ücretsiz olarak yararlanma hakkınız olur. Herhangi bir konuda teknik ekibimizden yardım istediğinizde, bulunduğunuz Beyoğlu’ndaki adresinize servis elemanımız anında gelir. Kiraladığınız makinanın bakımı ve tamiri firmamız tarafından yapılır.


Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçları odaklı çalışmaktadır. Beyoğlu fotokopi makinası kiralama hizmetinden yararlanan tüm müşterilerimizin gerek yedek parça değişim, gerekse toner değişiminde en kısa sürede ulaşım sağlanmaktadır. Firmamızda müşteri mağduriyeti kesinlikle yaşanmamaktadır. İstanbul'un her semtine ücretsiz kurulum, teknik servis ve bakım hizmeti en kısa sürede yapılmakta, işletmelerin işlerinin aksamasına olanak verilmemektedir.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER