• +90 (212) 535-7264
  • info@kiralikfotokopimakinasi.com

Başakşehir fotokopi makinası kiralama


TEKNİK SERVİSE PARA ÖDEMEK ZORUNDA KALMAYIN


Fotokopi makinası işletmenizde vazgeçilmezler arasında ise, size en uygun teklifleri sunan Meral Bilgisayar ve Büro Makinaları olarak, gerek satış, gerek kiralama, gerekse de teknik servis konusunda son derece uygun seçenekleri sunuyoruz. 2008 yılından beri aralıksız olarak fotokopi makinası, yazıcı, bilgisayar satış ve teknik servisinde profesyonel olarak çalışıyoruz. İstanbul'da fotokopi makinası ve yazıcı kiralama konusunda öncü firmalardan bir tanesiyiz. Eğer İstanbul Başakşehir'de yaşıyor ya da çalışıyorsanız, firmamız size bir telefon kadar uzaktadır. Firmamızı arayarak dilediğiniz marka ve model fotokopi makinaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Başakşehir fotokopi makinası kiralama hizmetinden de faydalanabilirsiniz.


Günümüzde işletmelerde en çok ihtiyaç duyulan büro malzemeleri arasında fotokopi makinası bulunmaktadır. Fotokopi makinaları işletmelerde herkes tarafından ortak kullanılan aletlerden olduğu için yanlış kullanım sonucu teknik olarak arızalanabilmektedir. Bu yüzden fotokopi makinaları için sık sık teknik servis çağırmak gerekmektedir. Bununla birlikte fotokopi makinalarının tonerinin bitmesi sorunu ile karşılaşıldığından dolayı, toner değişimi yapmak gerekmektedir. Her fotokopi makinasının orijinal tonerlerinin yanında kaçak tonerleri de bulunmaktadır. Bazen fiyatı uygun olduğu için kullanılan kalitesiz tonerler, baskı kalitesini azaltmaktadır. Çıktıların lekeli ya da silik yazılı olmasına sebep olmaktadır. Fotokopi makinaları bu yönü ile her zaman masraf çıkaran büro malzemeleri arasında yer almaktadır. Ancak firmamız sizlere geri çeviremeyeceğiniz avantajlı teklifler sunmaktadır. Başakşehir fotokopi makinası kiralama hizmeti ile siz değerli müşterilerimizi fotokopi makinası kiralamanın avantajları ile tanıştırmaktadır.


Fotokopi makinası kiralama ile sarf malzeme masraflarınız ortadan kalkar. Toner bittiği zaman, ucuz toner almak zorunda kalmazsınız. Firmamız kiraladığınız makinanın tonerinin bitmesi durumunda sizlere ücretsiz olarak toner değişimi sağlar. Makinanın birçok kişi tarafından kullanılması sebebi ile ortaya çıkan arızalar sorun olmaktan çıkar. Çünkü firmamız kurulumdan teknik servise, yedek parça değişiminden bakımına kadar tüm hizmetleri sağlar. Başakşehir fotokopi makinası kiralama hizmeti ile Meral Bilgisayar ve Büro Malzemelerinin avantajlı tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla işyerinizde fotokopi makinası kullanmanın rahatlığını yaşarsınız. Teknik servise, tonere, yedek parça ve fotokopi makinasının bakımına ek ücret ödemezsiniz.Copyright 2024 & Her Hakkı Saklıdır. ŞİŞLİ, LEVENT, MASLAK, BEŞİKTAŞ, BALMUMCU, MECİDİYEKÖY, SARIYER